Чи допомагатиме місто ремонтувати будинки?

Одним з резонансних питань на засіданні бюджетної комісії Рівненської міської ради став розподіл фінансування на ремонт в будинках міста

Нагадаємо, з 1 липня вступив в дію закон про те, що всі будинки за рік повинні перейти з-під юрисдикції ЖКГ на баланс ОСББ або управлінської компанії. Таким чином, всі будинки втрачають можливість цілковитого фінансування з міста.

Враховуючи те, що не всі будинки, що вже не належать ЖКГ, мають можливість оплатити необхідні ремонтні роботи, була розроблена спеціальна програма, що передбачає співфінансування з місцевого бюджету.

Якщо будинок перебуває  не в аварійному стані, то мешканці повинні сплатити 60% суми, а місто, відповідно, 40%. Втім, якщо будинок визнано аварійним, то витрати на капітальний ремонт в ньому на 90% бере на себе місто.

Проте, в членів комісії виникла низка питань до проекту рішення, тому він був відправлений на довивчення.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень