ПриватБанк з 1 жовтня скасовує оплату і знижує окремі тарифи

Через карантин

Державний ПриватБанк – один із найпопулярніших серед українців – анонсував зміни в оплаті за свої послуги. Вони здебільшого стосуються бізнесу – підприємців і юридичних осіб.

Тепер, при зарахуванні грошей через касу, комісія, незалежно від суми, становитиме 20 гривень.

 

Комісія за внесення суми на рахунок через термінали самообслуговування зменшиться з 7 до 5 гривень. Незалежно від суми.

Такі нововведення банк пояснює турботою про клієнтів і співробітників.

- У поточній посткарантинній реальності ми робимо привабливішим обслуговування у дистанційних каналах, щоб піклуватися про здоров'я клієнтів і співробітників, - зазначає керівник дирекції МСБ ПриватБанку Євген Заіграєв.

Також з 1 жовтня ПриватБанк скасовує тарифи за післяопераційне обслуговування, тобто, проведення операцій після закінчення банківського дня.

Тариф за проведення платежів корпоративних клієнтів на рахунки в інших банках затверджений на рівні середньоринкових і складе 3 грн за платіж.

 

А тариф на внутрішньобанківські платежі - залишається безкоштовним.

Певні зміни стосуватимуться платежів корпоративних клієнтів на рахунки в інших банках, зняття готівки з корпоративних карток і карток «Ключ до рахунку».

Для стимулювання безготівкових операцій та #cashless, з 1 жовтня тариф за зняття готівки з корпоративних карток і карток «Ключ до рахунку» складе 1%, а за нецільове поповнення готівкою корпоративних карток і карток «Ключ до рахунку» - 0,5%.

За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами ПриватБанку для бізнесу користуються 73% українських підприємців. При цьому 66% підприємців вважають ПриватБанк своїм основним банком.

ПриватБанк

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень