

А джерело зараження досі встановлюють
Протягом вихідних нових випадків захворювання серед школярів у рівненській ЗОШ №1 не зареєстрували.
Нагадаємо, минулого четверга там раптово занедужали 38 учнів молодших класів. Дітей нудило і боліла голова, а в окремих випадках з’являлася ще й температура.
При цьому, за медичною допомогою звернулися батьки лише чотирьох школярів.
Госпіталізували ж тільки одну дитину - стан якої медики оцінили як середньої важкості. В інших недужих – легкий перебіг хвороби.
Через підозри на отруєння фахівці Держпродспоживслужби перевіряли шкільну їдальню. Тим часом у лабораторному центрі вважають, що дітей «підкосив» норовірус, який досить поширений у дитячих колективах у передзимовий період.
Однак точну причину недуги фахівці назвуть лише у середу – після завершення усіх необхідних аналізів.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Просто киньте це при посадці в лунку: зберете по три відра картоплі з куща
Фальшиве масло: два написи на упакуванні, які викажуть підробку
«Новий символ статусу»: Названо найбажанішу породу собак серед багатіїв
Це не шипшина, й не журавлина: чай з цією ягодою входить у список найкорисніших для здоров'я
Вибір Фортуни впав на ці 4 знаки Зодіаку: хто зможе скоро розбагатіти завдяки щасливому випадку
Мешканка Млинівщини збирала гарбузи й потрапила у реанімацію
Підприємство, що малює розмітку у Рівному, труїть людей — ЗМІ (ФОТО)
Через масове отруєння людей на Рівненщині поліцейські розпочали розслідування
На Рівненщині зросла кількість потерпілих, які, ймовірно, отруїлися смаколиками
На Рівненщині через харчове отруєння люди потрапили до лікарні
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.
Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08