Прибічники Яроша у Рівному заговорили про диверсії Росії на Поліссі

У Рівному заговорили про спільні навчання Білорусі та Росії

Зокрема Роман Коваль, керівник добровольчої ініціативи Яроша на Рівненщині, повідомив у соціальній мережі, що його люди готові захищати найбільш вразливе місце області.

Роман Коваль повідомив таке:

Враховуючи небезпеку вторгнення військ Російської Федерацію на територію України під час навчань «Захід 2017», згідно з розпорядженням Командувача УДА Дмитра Яроша, приведено в готовність наші підрозділи на півночі Полісся. Хочемо застерегти і попередити представників Росії, бідь-які спроби дестабілізації ситуації, і тим більше проникнення на територію України диверсійно-розвідувальних груп будуть присікатися.

Зауважимо, що активна фаза навчань у Білорусі припадає на період з 17 по 19 вересня. За сценарієм навчань на Білорусь та Росії нападають війська НАТО та місцеві католики, його представив перший заступник міністра оборони Олег Бєлоконєв на брифінгу в Мінську.

Згідно із задумом навчань, відносини між сусідніми країнами погіршилися на грунті міжнаціональних, етнічних і релігійних протиріч, а також територіальних претензій. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень