На Рівненщині вчаться протистояти ворогу

В оперативному командуванні «Захід» тривають стратегічні командно-штабні навчання «Рубіж- 2016»

Військові відпрацьовують тактику як протистояти ворогу, за сценарієм який уже розгортався в Україні у 2014 році. Деталі розповідає речник ОК «Захід» Анатолій Прошин:

За легендою навчань противник продовжує заходи щодо дестабілізації обстановки, зриву поставлених завдань підрозділами оперативного командування «Захід» та створення сприятливих умов для здійснення відкритої агресії проти  України.Це стосується Рівненської та Житомирської областей.  

В ході практичних дій військ, противник продовжує застосовувати провокаційні дії так званої місцевої «самооборони» шляхом блокування автошляхів, здійснення нападів на військові колони, мінування ділянок місцевості та проведення терористичних актів, як це було на Сході у 2014 році. В ОК «Захід» особовий склад управління, завдяки злагодженим діям та досвіду, успішно виконали  поставлені завдання щодо планування та проведення стабілізаційних дій  в кризових районах.

 

Навчання тривають не тільки на рівненькому полігоні але і в усіх військових підрозділах зони відповідальності військ ОК «Захід» на всій Західній Україні. Прикметно, що аналогічні навчання відбуваються впродовж цього тижня по всій Україні.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень