Пам’ятник під вікнами будинку Рівного таки встановлять (ФОТО)

Але вже в іншому місці

Роботи зі встановлення пам'ятного знака

Нагадаємо, що вірменський хрест – хачкар - за власний кошт, отримавши дозволи від влади, почала минулого тижня встановлювати на розі вулиць Міцкевича та Кавказької вірменська організація «Наїрі».

Це обурило мешканців розташованого поруч будинку на вулиці Кавказькій, 3. Вони скаржилися, що при прокладанні доріжок до пам’ятника пошкоджене коріння дерев на їхній прибудинковій території. Остерігалися, що біля хачкара можуть збудувати кафе чи ресторан і вони не матимуть спокою.  

Виконавчий директор вірменської громади «Наїрі» Арарат Єгізарян повідомив Радіо Трек, що вже конфлікт вичерпано:

Зустріч була дуже конструктивною. Ми навіть подружилися. Ми заспокоїли мешканців будинку. Дали їм письмовий офіційний лист про те, що громада не планує там нічого будувати і ми вирішили перенести місце встановлення пам’ятного знака – хачкар - ближче до перехрестя Кавказька, Пушкіна та Міцкевича. І це рішення було погоджене у секретаря міськради.

Підтвердив це і член правління ОСББ будинку на Кавказькій, 3 Віталій Щербяк і додав, що вони будуть стежити за тим, щоб домовленості були виконані.

Тепер пам'ятний знак запланували розташувати так

Також Віталій Щербяк поскаржився на молодих архітекторів Рівного, які теж зустрічалися з ними, щоб усунути конфлікт. Бо вони, за його словами, 

"хотіли силами і коштами вірменської громади під вікнами будинку на Кавказькій, 3 розбити сквер, тобто зробити дуже велику красу для міста за рахунок мешканців". Адже, пояснив, ставити хачкар близько до вікон вірменська громада не вимагала, а так запроектували саме архітектори. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень