ON-LINE

Пам’ятник під вікнами будинку Рівного таки встановлять (ФОТО)

середа, 09 жовтня 2019
Але вже в іншому місці

Роботи зі встановлення пам'ятного знака

Нагадаємо, що вірменський хрест – хачкар - за власний кошт, отримавши дозволи від влади, почала минулого тижня встановлювати на розі вулиць Міцкевича та Кавказької вірменська організація «Наїрі».

Це обурило мешканців розташованого поруч будинку на вулиці Кавказькій, 3. Вони скаржилися, що при прокладанні доріжок до пам’ятника пошкоджене коріння дерев на їхній прибудинковій території. Остерігалися, що біля хачкара можуть збудувати кафе чи ресторан і вони не матимуть спокою.  

Виконавчий директор вірменської громади «Наїрі» Арарат Єгізарян повідомив Радіо Трек, що вже конфлікт вичерпано:

Зустріч була дуже конструктивною. Ми навіть подружилися. Ми заспокоїли мешканців будинку. Дали їм письмовий офіційний лист про те, що громада не планує там нічого будувати і ми вирішили перенести місце встановлення пам’ятного знака – хачкар - ближче до перехрестя Кавказька, Пушкіна та Міцкевича. І це рішення було погоджене у секретаря міськради.

Підтвердив це і член правління ОСББ будинку на Кавказькій, 3 Віталій Щербяк і додав, що вони будуть стежити за тим, щоб домовленості були виконані.

Тепер пам'ятний знак запланували розташувати так

Також Віталій Щербяк поскаржився на молодих архітекторів Рівного, які теж зустрічалися з ними, щоб усунути конфлікт. Бо вони, за його словами, 

"хотіли силами і коштами вірменської громади під вікнами будинку на Кавказькій, 3 розбити сквер, тобто зробити дуже велику красу для міста за рахунок мешканців". Адже, пояснив, ставити хачкар близько до вікон вірменська громада не вимагала, а так запроектували саме архітектори. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
  • Загублено документи

    Загублено техпаспорт на прізвище Іванова Руслана та посвідчення водія на Присяжнюк...
  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного