Протизаплідні та ліки проти кашлю: Які препарати в Україні продають тільки за рецептом

Цієї весни для купівлі ліків в аптеках обов’язково показувати електронний рецепт

Електронний рецепт – замінює паперовий.

По-перше, це зручно. По-друге, безпечно, тому що унеможливлює всілякі махінації з отриманням препаратів. А по-третє, дозволяє вести прозорий облік та контроль ліків, які отримують українці, – повідомляє у МОЗ.

Втім від паперового рецепта не відмовляються повністю. Якщо лікар не зможе сформувати е-рецепт (через відсутність світла чи зв’язку), він випише вам паперовий.

За рецептом в Україні продовжуватимуть відпускати те саме, що й раніше: протисудомні препарати, гормональні та протизаплідні, ліки для лікування артеріальної гіпертензії, серцевих недуг.

Також рецепт тепер потрібно буде мати при собі для покупки ліків проти кашлю, знеболювальних, антибіотиків та седативних препаратів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень