Простий тест на уважність! Кому з людей на картинці не варто допомагати?

Ця загадка під силу не всім

Уважно подивіться на картинку, яка зображена вище, і скажіть, хто з цих людей не заслуговує матеріальної допомоги?

Чоловік № 3 – ось хто обманом намагається добути гроші. Придивіться й подумайте: навіщо цьому чоловікові черевики, якщо у нього немає ніг?

Спірне питання: допомагати чи не допомагати безхатькам? Одні стверджують, що вони самі вибрали цей шлях, інші ж без сумніву готові віддати останні гроші й допомогти нужденним чим тільки можуть.

Потрібно розуміти, що кожен безхатько має свою історію, яку не можна порівнювати з іншими. Якщо ж ви хочете допомогти, то врахуйте, що деякі люди зовсім не безхатьки, а лише прикидаються такими, аби заробити.

Зазвичай такі люди не вирізняються сумним виразом обличчя і вимагають гроші замість їжі, тоді як ті, хто дійсно потребує допомоги, соромляться попросити про це. Замість цього вони намагаються хоч якось заробити: бабусі з квітами, дідусі, які продають книги, діти, що миють вікна за копійки.

Джерело: Патріоти України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень