Прощавай оверсайз всемогутній! Від яких звичок у гардеробі треба позбутися вже

Напередодні Нового Року варто прибрати у шафі

Спортивні шорти та штани

Мода завжди рухається за маятником. І якщо пандемія розхитала його у максимально комфортну зону спортивного вбрання, то тепер вектор змінює напрямок. Від спортивних штанів та шортів якими не гребували й преміальні бренди тепер варто відмовитися. У моду повертаються паєтки, пір'я, стрази, яскраві кольори та вузькі штани. 

 

Сукні-комбінації 

Ніжні сукні на тонких бретелях офіційно відходять у минуле. І це попри те, що за три роки шаленої популярності, таку має практично кожна дівчина. Сучасна версія такої сукні справді більше нагадую нічну сорочку в класичному стилі. 

Настрій 2000-х 

Тут треба бути обережним, бо у моду з 2000-х повертаються плюшеві костюми, низька талія у штанцях…. Інші ж речі краще у новий рік не брати. Наприклад сорочка обтислого силуету, тонкий трикотаж та сукні-футляри. Замінити їх можна такими ж речами, але вільного крою. 

Оверсайз 

І справді поголовне захоплення оверсайзом йде у минуле. При цьому наступного року треба носити оверсайз худі з вузькими штанами, оверсайз жакет з джинсами скіні – це знову актуально. Правило одне – одна річ об'ємна, інші обтисла. 

Спортивні сандалі 

Так, популярним й зручним сандалям ми також завдячуємо пандемії. Як й загальному захопленню кросівками. Проте наразі на пік популярності виходить більш витончені моделі.

За матеріалами focus.ua 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень