Проголосували: заборговану зарплату працівникам санаторіїв все-таки виплатять

А ось приміщення закладів здати в оренду

Про це повідомив начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку  обласної ради Юрій Нілабович. 

Майно реорганізованих комунальних підприємств, зокрема, Обласного дитячого туберкульозного санаторію «Новостав»,  Обласного туберкульозного санаторію м. Костопіль та Обласного дитячого багатопрофільного санаторію «Козинський», може бути здане в оренду.

Принаймні такий варіант вивчають в Рівненській обласній раді, яка є власником цього майна.

Водночас до Рівненської обласної ради звернулася територіальна громада Козинської ОТГ і заявила про готовність взяти у свою комунальну власність майно санаторію, який розташований на території ОТГ.

В обласній раді є чітке розуміння, що майно цих реорганізованих підприємств ми зобов’язані зберегти та максимально раціонально використати. На сьогодні ми вивчаємо різні пропозиції, як від громад, так і від підприємців, які мають бажання взяти в оренду ці приміщення, щоб створити там реабілітаційні центри медичного спрямування, - повідомив Юрій Нілабович.

Щодо іншого – не менш проблемного питання – боргів із зарплат перед працівниками реорганізованих закладів, то, нагадаємо, кошти на їх погашення закладені у змінах до обласного бюджету на поточний рік. А це 4,7 млн.грн.

Їх зможуть виплатити вже до кінця цього року. 

Крім того, під час сьогоднішньої сесії депутати обласної ради порушили питання щодо заборгованості перед працівниками різних бюджетних установ. За інформацією депутата обласної ради Олександра Дехтярчука, критичною є ситуація в Радивилівському та Дубенському районах. І озвучив суму «бюджетної діри» в 11,4 млн.грн.  

Джерело: сайт Рівненської обласної ради

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень