Професії майбутнього: хто буде «найдорожчим» фахівцем за п'ять років

На що варто орієнтуватися при виборі професії

Повномасштабне вторгнення рф в Україну змінило ринок праці. Багато людей втратило роботу і змушені змінювати вид діяльності. З'явилися і нові потреби: країну потрібно відбудовувати.

В найближчі роки попит на ринку праці матимуть люди з абсолютно різних сфер

Після нашої перемоги країні потрібні будуть хороші будівельники, енергетики, інженери, архітектори, науковці тощо - всі, хто відновлюватиме пошкоджену інфраструктуру.

Йдеться не тільки про важку фізичну працю, а й про розробки, і технології, для яких  потрібна відповідна технічна освіта. Це люди, що добре знаються на математиці, фізиці, хімії та інших подібних науках. Зараз є достатньо можливостей, для опанування подібних професій.

Середньостатистичний архітектор в Україні заробляє до 18 тис. грн, керівник проєкту – до 50 тис. грн, інженер – у середньому до 30 тис. грн на місяць. Різнороби можуть отримати до 20 тис. грн, є попит на утеплювальників фасадів (до 40 тис. грн), високо цінують майстрів-будівельників, які заробляють до 120 тис. грн за місяць.

У військовій галузі теж потрібні будуть розробники

Україні потрібні будуть військові та науковці у сфері розробки озброєння. Війна закінчиться, але потреба підтримувати боєздатну армію і насичувати її новітніми технологіями залишиться.

Імовірно, що в цю сферу чимало інвестуватимуть. У цих фахівців будуть гарні можливості для набуття досвіду за кордоном.

Завжди великий попит мають лікарі, психологи, психотерапевти

Очікується, що після війни фінансування медичної сфери в Україні суттєво збільшать. Сьогодні лікарі можуть заробляюти до 30 000 грн на місяць. Особливо це стосується професіоналів, що працюють у приватних закладах. І це не лише хороша зарплата, а й робота з новою технікою, можливість постійного навчання.

Великий попит мають IT-спеціалісти

Айтівці мають великі можливості при порівняно низьких витратах. Завдяки інтернету можна працювати на будь-яку закордонну компанію, проходити курси та застосовувати нові технології в роботі одразу, як вони з'являються.

Такі професії вимагають хорошого знання англійської мови. Зараз Україна розширює співпрацю зі світом, і знання мови відкриє доступ до більшого вибору роботи, доступ до нових технологій, можливість напряму контактувати та набиратися досвіду в іноземних фахівців.

Джерело: Сьогодні

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень