Процес завершено: відомі подробиці розлучення Шварценеггера, яке тривало 10 років

Багато деталей досі зберігалися в секреті

Арнольд Шварценеггер і Марія Шрайвер

У 1977 році тоді ще актор та бодибілдер Арнольд Шварценеггер закрутив роман з племінницею Джона Кеннеді - журналісткою Марією Шрайвер. Вже через 9 років закохані одружилися, а пізніше Марія й Арнольд стали батьками чотирьох дітей.

У травні 2011 Шварценеггер офіційно оголосив, що розлучається зі Шрайвер – з моменту «срібного весілля» минуло всього 2 тижні.

Причиною, як повідомляли тоді ЗМІ, став тривалий роман Арні з хатньою працівницею Мілдред Баеною, яка до того ж народила сина від Шварценеггера, Джозефа.

Мілдред Баена із сином Джозефом

Коли ця історія просочилася в пресу, Марія Шрайвер подала на розлучення. Шварценеггер публічно визнав своє батьківство і став допомагати Джозефу так само, які усім своїм дітям.

Джозеф і Арні на прогулянці

Довгий час подробиці того, що відбувається, трималися в секреті на особисту вимогу Арні.

Зараз же стало відомо, що сам процес розлучення добігає кінця. Шварценеггер дозволив оприлюднити всі документи у цій справі. Питань по опіці над дітьми у колишнього подружжя не виникло - всі спадкоємці вже досить дорослі.

Шварценеггер і всі його діти (принаймні ті, про яких відомо)

Єдиний пункт, який так і залишається нез'ясованим - як поділяться спільні гроші. За попередньою інформацією, майно Шварценеггера і Шрайвер оцінюється в 400 мільйонів доларів. Шлюбного договору подружжя не укладало, а це означає, що статки мають поділитися порівну – 50/50.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень