Чи закриють проблемний тролейбусний маршрут №6 у Рівному?

Рівненський район уже винен 120 тисяч гривень за перевезення пільговиків

У Рівному досі гостро стоїть питання з приводу тролейбусного маршруту №6 РЗВА-Городок. Рівненський район, де розташоване село Городок, досі не відшкодував обласному центру витрат за перевезення своїх пільговиків.

Про які суми йде мова, розказав начальник міського управління транспорту Віталій Миронюк:

Договір на рік - близько 500 тисяч гривень за весь рік. Але 120 тисяч – це ті кошти, які вже виділені сесією районної ради для оплати наданих послуг.

 

Поки що договір не підписали. І це ненормальне явище, коли п’ять місяців не можуть підписати договір.

За його словами, вже п’ятий місяць це питання неврегульоване. І не виключено, що можуть прийняти радикальне рішення і закрити маршрут.

На цьому наполягає міський голова Володимир Хомко, який ще на початку березня сказав, що  людей з Городка до Рівного за кошти обласного центру возити не будуть.

Теги: тролейбус
Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень