Про міського голову Рівного написали в Atlantic Council

Та оцінили роботу Олександра Третяка

У Атлантичній раді США написали про мера Рівного Олександра Третяка.

Авторитетна неурядова організація, яка займається співробітництвом країн трансатлантичної спільноти, високо оцінила роботу одного з наймолодших міських голів України.

Про це повідомляє Радіо Трек із посиланням на Рівненську міську раду.

У статті «Молодий міський голова дає надію на нову політику» автор аналізує принципи, за якими розпочав процес змін в обласному центрі Олександр Третяк.

Так, у статті відзначили, що новий очільник міста оновив місцеву владу. Зокрема, змінив усіх заступників міського голови, деякі з яких перебували на посаді понад 10 років.

Розповіли й про кроки до більш ефективної роботи міської управи.

За словами автора Браяна Меффорда, Третяк виконав одну з ключових передвиборчих обіцянок – сприяв встановленню у місті киснево-генеруючої станції для збереження життів пацієнтів, хворих на COVID-19.

Перші 100 днів перебування на посаді Третяка цілком можна підсумувати трьома ключовими темами: «децентралізація, діалог та диджиталізація», - вказується у статті. - Чи йдеться про надання повноважень новоствореним департаментам, чи участь у діалогах з експертами та звичайними громадянами, чи створення робочої групи для оцифрування міських служб, прихильники Третяка вважають, що новий міський голова наполегливо працює, щоби підкреслити свої демократичні повноваження».

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень