Про червоні гелікоптери, які літали весь день над Рівним через Авакова (16 ФОТО)

Бо всі запитують «Що це?»

Сьогодні над Рівним цілий день баражирували гвинтокрили. Літали досить низько. Подекуди насторожували, подекуди – лякали людей.

Всі запитували «Що це?!».

Виявилося, що це – через Авакова. Точніше, через заходи в межах візиту міністра МВС до Рівного.

Ось як описав усе побачене на власні очі Сергій Крук Начальник ГУ ДСНС України у Рівненській області:

Як це було! Фотозвіт!

 

Понад 300 правоохоронців, 65 одиниць спеціальної техніки та 5 гелікоптерів, ліквідація надзвичайних ситуацій одразу на декількох локаціях – це все сьогоднішні масштабні тренування органів системи МВС на Рівненщині!

 

«Безпека народу потребує тонусу усіх підрозділів МВС. Сьогоднішні комплексні навчання, в яких брали участь 300 осіб, показали злагодженість дій особового складу в ліквідації будь-яких надзвичайних ситуацій. Коли приходить біда, ми повинні бути готові», - зазначив Арсен Аваков.

Арсен Аваков на навчаннях у Рівному сьогодні

 

«Дякую всім спеціалістам, які залучалися. Наша філософія така – всі служби мають бути готові до взаємодії при ситуаціях, які виникають в житті», - сказав Арсен Аваков.

 

Своєю чергою глава ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що і МВС, і європейські партнери велику увагу звертають на питання взаємодії між відомствами.

Один з епізодів достатньо масштабних навчань у м. Рівне за участю міністра МВС Арсена Авакова

 

«У кожного підрозділу системи МВС є своя специфіка та методика роботи і важливо вміти спільно працювати під час подолання різного роду небезпек. Однопланових ситуацій наразі стає все менше, вони – комплексні й потребують залучення всіх служб. Не зупиняємося на досягнутому, вдосконалюємося і тримаємо планку, яку ми задали», - сказав Микола Чечоткін.

Більше фото за посиланням:

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень