Про червоні гелікоптери, які літали весь день над Рівним через Авакова (16 ФОТО)

Бо всі запитують «Що це?»

Сьогодні над Рівним цілий день баражирували гвинтокрили. Літали досить низько. Подекуди насторожували, подекуди – лякали людей.

Всі запитували «Що це?!».

Виявилося, що це – через Авакова. Точніше, через заходи в межах візиту міністра МВС до Рівного.

Ось як описав усе побачене на власні очі Сергій Крук Начальник ГУ ДСНС України у Рівненській області:

Як це було! Фотозвіт!

 

Понад 300 правоохоронців, 65 одиниць спеціальної техніки та 5 гелікоптерів, ліквідація надзвичайних ситуацій одразу на декількох локаціях – це все сьогоднішні масштабні тренування органів системи МВС на Рівненщині!

 

«Безпека народу потребує тонусу усіх підрозділів МВС. Сьогоднішні комплексні навчання, в яких брали участь 300 осіб, показали злагодженість дій особового складу в ліквідації будь-яких надзвичайних ситуацій. Коли приходить біда, ми повинні бути готові», - зазначив Арсен Аваков.

Арсен Аваков на навчаннях у Рівному сьогодні

 

«Дякую всім спеціалістам, які залучалися. Наша філософія така – всі служби мають бути готові до взаємодії при ситуаціях, які виникають в житті», - сказав Арсен Аваков.

 

Своєю чергою глава ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що і МВС, і європейські партнери велику увагу звертають на питання взаємодії між відомствами.

Один з епізодів достатньо масштабних навчань у м. Рівне за участю міністра МВС Арсена Авакова

 

«У кожного підрозділу системи МВС є своя специфіка та методика роботи і важливо вміти спільно працювати під час подолання різного роду небезпек. Однопланових ситуацій наразі стає все менше, вони – комплексні й потребують залучення всіх служб. Не зупиняємося на досягнутому, вдосконалюємося і тримаємо планку, яку ми задали», - сказав Микола Чечоткін.

Більше фото за посиланням:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень