У ДСНС Рівненщини – поповнення (ФОТО)

Офіцери поповнять пожежні, рятувальні, піротехнічні, психологічні підрозділи

Служба порятунку Рівненщини поповнилася молодими офіцерами. Вони – випускники вищих навчальних закладів системи ДСНС України 2021 року.

18 лейтенантів ознайомили з умовами несення служби у Рівненському гарнізоні ДСНС та керівними документами, які регламентують діяльність пожежно-рятувальної служби області.

Нагадали вимоги Дисциплінарного статуту служби цивільного захисту та антикорупційного законодавства, роз’яснили умови грошового та матеріального забезпечення.

До випускників звернувся Т.в.о начальника обласного управління ДСНС Юрій Корецький:

Ви зробили усвідомлений вибір, пройшли нелегкий шлях здобуваючи знання та приєдналися до славної пожежно-рятувальної родини, де головними гаслами є – «Запобігти, Врятувати, Допомогти».

 

Бажаю вам успіхів на службі, перемог, віри у свої сили.

 

 

З честю виконуйте дану обіцяну Присягу народу України та з гідністю носіть погони офіцерів ДСНС.

Офіцери поповнять пожежні, рятувальні, піротехнічні, психологічні підрозділи ДСНС у Рівненській області.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень