ПриватБанк відмовляє клієнтам у популярній і надзвичайно потрібній на сьогодні послузі

Безліч українців опинилися у скрутному становищі

Фото ілюстративне, з сайту "Сьогодні". ПриватБанк
Фото ілюстративне, з сайту "Сьогодні". ПриватБанк

Користувачі державного «ПриватБанку» скаржаться на неможливість скористатися послугою «Оплата частинами». Про це повідомляється на тематичному сайті Мinfin.

Так, один із клієнтів банку розповів, що банк закрив можливість послуги швидкого кредитування.

— Послуга «Оплата частинами» недоступна… Хоча я з 2008 клієнт привату, і є працюючий ФОП у вас же. Дякую, що підтримуєте своїх клієнтів у важкий час! Добре, що ви не одні, і можна взяти аналогічно в іншому банку, але це не дуже зручно, — наголошує клієнт.

У «ПриватБанку» пояснили, що беруть до уваги велику кількість факторів під час розрахунку можливості надання ліміту за послугою «Оплата частинами». Зокрема, враховують кредитну історію та рух коштів між рахунками.

— Це не єдині критерії, на підставі яких банк приймає остаточне рішення, тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу.

 

На цей момент банк займається відновленням кредитуванням клієнтів, тому ліміти з «Оплати частинами» повертаються поступово та переглядаються автоматично, — йдеться у відповіді.

У фінустанові додають, що якщо на картці встановлено кредитний ліміт, а за послугою «Оплата частинами» його нема, то варто почекати, адже банк може переглянути своє рішення пізніше.

Ми ж зауважимо, що у магазинах техніки консультанти й самі наголошують, що ПриватБанк наразі «Оплату частинами» з нуля не погоджує.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень