ПриватБанк частково продовжив умови кредитних канікул

Але скористатися пільгами зможуть не всі

Попри те, що банки оголосили про завершення кредитних канікул з 1 червня, деякі з них усе ж залишили своїм клієнтам частину пільг, які діяли в попередні місяці.

Зокрема, флагман українського банківського сектору ПриватБанк вирішив залишити своїм позичальникам пільгову кредитну ставку 1,7%.

Однак таку можливість матимуть не всі, наголошує прессекретар банку Олег Серга. Каже, клієнти матимуть можливість відкрити нову кредитну картку або збільшити кредитний ліміт за діючими картками і при цьому для них діятиме знижена вдвічі ставка.

Але є одна важлива умова:

Клієнти мають щомісяця вносити на погашення кредитної заборгованості не менше 5% від суми боргу. Причому всі платежі мають здійснюватись вчасно.

 

Лише у цьому випадку людина зможе користуватись цією пільгою ще протягом 3-х місяців – до вересня.

Якщо ж клієнт буде вносити менш як 5% від суми боргу за кредитом – про пільгову кредитну ставку доведеться забути. У такому разі Приват поверне їм ставки, які були до війни: 3,4% для карток Універсальна Голд і 3,5% для карт Універсальна.

Джерело: Сьогодні

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень