Притулок для собак у Рівному виселяють через будівництво торгового центру?

Стерилізаційний центр на вулиці Київській 

Чутки про те, що на місці стерилізаційного центру у Рівному може з'явитись торговий центр, спростував мер.

Алла Лосік. Скрін з відео Суспільного.
Алла Лосік. Скрін з відео Суспільного.

Запитання щодо відомої рівненської зоозахисниці Алли Лосік прозвучало в ефірі Радіо Трек і звучало так:

 -  Яка зараз ситуація  будівництвом притулку для тварин на вулиці Київській? За чутками, на місці стерилізаційного центру, хочуть звести торговий центр.

 

Були там комісії, були активні переговори й ми, зоозахисники, розуміємо, що іншої землі в місті під будівництво такого центру - немає.

 

І ще одне -  чому у місті не розвивають інфраструктуру для вигулу собак? Є проєкт, наприклад, по Пагорбу Слави. 

Міський голова відразу пояснив, що рішення фінансувати будівництво з міського бюджету приймає не він, а депутати Рівнеради на сесії.

 - Пані Алло, ми про це говорили неодноразово. Можу сказати, що питання наразі перебуває на розгляді. Побудова великих об'єктів, для безпритульних тварин, це питання грошей.

 

Передбачають кошти - депутати. Треба працювати з депутатами й переконати їх, що будівництво притулку для тварин важливіше ніж, наприклад, ремонт у музичній школі чи у спортивній школі. Я за притулок, давайте будемо спільно працювати. 

 

Щодо вигулу собак - це теж стосується грошей з бюджету. Тобто все це - у комплексі. А по Київській не планується будівництва ніяких бізнес-центрів. 

Міський голова Рівного Олександр Третяк
Міський голова Рівного Олександр Третяк

Зауважимо,  до мерії скаржились підприємці, які ведуть господарську діяльність в районі зоопарку. Їм заважає сусідство зі стерилізаційним центром, що на вулиці Київській, 100-Г, який став прихистком для ста бездомних собак. Тоді в коментарі виданню «Рівне вечірнє» керівниця стерилізаційного центру Наталія Ющук пояснювала, що працюють вони законно.

Наталя Ющук. Скрін з відео Суспільного.
Наталя Ющук. Скрін з відео Суспільного.

Але сам центр, за її словами, хочуть виселити, а землю нібито віддати під будівництво. Цю інформацію виданню підтвердила й Алла Лосік.

Вона стверджує, що це ласий шматок землі, тому, за її словами, потрібно швидше просувати питання про добудову стерилізаційного центру.

Фото з мережі. Собак часто підгодовують різні організації. На фото - представник Нацкорпусу.
Фото з мережі. Собак часто підгодовують різні організації. На фото - представник Нацкорпусу.

Кошти на це виділяють за рішенням сесії міської ради. Проєктом займається управління капітального будівництва.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень