Президент Зеленський анонсував перевірку в армії – від А до Я (ВІДЕО)

«Доповіді, які я отримую, суттєво відрізняються від того, що обговорюється суспільством» (с)

Колаж "Слово і діло"
Колаж "Слово і діло"

Президент Володимир Зеленський попросив головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного перевірити, чи забезпеченні наші воїни необхідними засобами захисту.

Про це він повідомив у своєму традиційному вечірньому відеозверненні до народу – у вівторок, 14 червня.

— Попросив головнокомандувача Збройних сил України дуже уважно поставитися до повідомлень у ЗМІ та в соцмережах про те, що в частини наших бійців немає достатньо засобів індивідуального захисту.

 

Доповіді, які я отримую, суттєво відрізняються від того, що обговорюється суспільством. І я очікую перевірки логістики в армії – перевірки того, що постачається, і того, як розподіляються засоби індивідуального захисту, — сказав він.

За словами Зеленського, на сьогодні всім, хто перебуває у зонах бойових дій, повинно вистачати всього необхідного для захисту, адже держава забезпечує таке постачання.

Нагадаємо, що військовослужбовець, який йде захищати Україну від окупантів, повинен бути забезпечений усім необхідним – від взуття до матеріально-технічних засобів. Практично про все має подбати держава.

Чим краще запастися самому, ми повідомляли у статті:

 

«Що точно варто взяти на передову? Поради з лінії фронту (СПИСОК)»

Джерело: tvoemisto

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень