Претендентів на премію Свєшнікова шукають на Рівненщині

Заявки ще можна подавати

Набір претендентів на здобуття премії імені Ігоря Свєшнікова у галузі охорони культурної спадщини краю на Рівненщині триває.

Щорічну премію у розмірі 10 тисяч гривень готові присвоїти найкращому фахівцю охоронно-культурної спадщини області, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на пресслужбу обласної ради.

Кандидатури на здобуття премії висувають на зборах трудових колективів установ, наукових та навчальних закладів культури.

 

Після цього до обласної ради потрібно подати певний перелік документів. Зокрема, клопотання про призначення премії, коротку характеристику та оцінку внеску у розвиток охоронно-культурної спадщини краю та мотивацію висунення на здобуття премії, висновки спеціалістів та дані про діяльність в цій сфері людини, яку висунули на здобуття премії.

Пропозиції щодо кандидатур на присудження премії можна подати до 5 квітня у кабінет 328 обласної ради на майдані Просвіти, 1 у Рівному.

Розглядати подані документи та визначати лауреата премії імені Ігоря Свєшнікова буде Комітет із присудження премії.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень