На Рівненщині діти мало не померли від отруєння амфетаміном: хто привіз наркотики у село (ФОТО/ВІДЕО)

Хлопці досі у реанімації

17-річні Денис і Святослав, які отруїлися наркотиками у селі Федорівка колишнього Гощанського району, вийшли з коми. 

Про це РАДІО ТРЕК повідомив лікар реанімації Рівненської обласної дитячої лікарні Іван Юсин. За його словами, критичний стан уже минув.  

Швидкий тест – різкий показник на амфетамін. Нині діти перебувають у середньому ступені важкості. Потребують деякий час лікування у відділенні, але життю та здоров’ю нічого не загрожує, – додав Іван Юсин.  

Під реанімацією чергують батьки. Саме вони викликали швидку, коли підліткам стало зле після спільного дозвілля.

Діти поки нічого не говорять, бо у важкому стані. Єдине, що племінник відкрив очі та каже, де я і чого тут. Ми самі нічого не знаємо, — додали рідні.   

Усі постраждалі ніколи не мали проблем з поліцією. За попередньою версією, у село наркотики привіз один із постраждалих. Нині цей факт перевіряє поліція

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень