Представники ЄС відвідали Рівненську прокуратуру

Говорили про реформування місцевих прокурорських відомств

У п’ятницю, 25 вересня, прокурор Рівненської області Анатолій Ковальчук провів робочу зустріч із представниками Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні: радником з реформування прокуратури та судочинства відділу регіонального співробітництва КМЄС Горіцою Валта, фахівцем відділу Феліксом Гаутш та асистентом Олександрою Мазур. 

Анатолій Ковальчук проінформував іноземних гостей про те, що процес реформування органів прокуратури вже триває:

Генеральним прокурором України підписано наказ про зміни до структури та штатного розпису прокуратури Рівненської області. Так, у місцевих прокуратурах Рівненщини налічуватиметься 158 одиниць, з них 118 – це прокурорські працівники.

Нові місцеві прокуратури почнуть діяти з 15 грудня 2015 року.

Також під час зустрічі обговорено питання щодо координаційної діяльності прокуратури, метою якої є забезпечення правоохоронними органами законності в регіоні та захист конституційних прав громадян.

У свою чергу представники місії надали консультації та поділилися досвідом у питаннях сфери цивільної безпеки, а також подякували керівництву прокуратури Рівненської області за зустріч та налагодження робочих стосунків із відомством.

Довідково:

Консультативна місія Європейського Союзу в Україні створена відповідно до рішення Ради ЄС від 22 липня 2014 року та розпочала роботу на території держави  за запрошенням української сторони з метою надання допомоги у реформуванні сектору цивільного безпеки.

Нині діяльність КМЄС перебуває на активній стадії консультацій та налагодження робочих стосунків з представниками усіх правоохоронних органів та правових інститутів.

Прес-служба прокуратури Рівненської області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень