«Укрбурштин» скаржиться на міліцію

Лунають закиди щодо фальсифікації документів

У Службі безпеки України зареєстровано заяву про вчинення кримінальних правопорушень з боку міліціонерів, прокурорів та суддів Рівненської області, що приймали процесуальні рішення у кримінальному провадженні проти ДП "Укрбурштин". На підприємстві вважають, що слідчі рівненської міліції сфальсифікували матеріали кримінального провадження, аби мати змогу провести обшуки у представників «Укрбурштину», а прокурор та слідчий суддя погодили неправомірні дії. Отже, відповідно до чинного Кримінального процесуального кодексу, ГПУ спільно з СБУ, в рамках досудового розслідування мають перевірити дії правоохоронців.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень