Рівненських прокурорів перевірили

Це відбулося в рамках реформування органів прокуратури

Як повідомили з Рівненської обласної прокуратури, у Національній академії прокуратури України відбувся перший етап чотирирівневого відкритого конкурсного відбору на заміщення вакантних посад у місцевих прокуратурах – тестування на знання законодавчої бази.

Кожен з кандидатів на керівні та інші прокурорські посади у місцевих (районних та міських) прокуратурах, які будуть створені наприкінці поточного року,  відповів на 100 тестових запитань упродовж 2 годин.

Діючі працівники теж взяли участь у тестуваннях. Від органів прокуратури Рівненщини максимальний бал набрали працівники з прокуратур міста Рівне, Здолбунівського і Володимирецького районів – 100 балів.

Наступним етапом відкритого конкурсу має стати перевірка загальних здібностей кандидатів, яка передбачає визначення рівня логічних, вербальних та математичних здібностей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень