Рівненщина підписала контракт із німцями на десятки мільйонів гривень (ФОТО)

Аби покращити медицину в області

Представники німецької компанії «Siemens», яка має встановити у Рівненській обласній лікарні новий ангіограф, нещодавно прибули до нашого міста для підписання угоди. Нагадаємо, що це вони робитимуть за кредитні кошти Світового банку  у рамках проекту поліпшення охорони здоров’я в Україні.

Між іншим, вартість лоту в який входить закупка обладнання та навчаня персоналу - понад 600 тисяч євро, або близько 24 млн гривень. 

За словами керівника групи впровадження проекту Сергія Рибачка, представники компанії Siemens мають не лише встановити обладнання, але й провести навчання персоналу лікарні роботі на сучасному ангіографічному комплексі, а також встановити спеціальний дизель-генератор, що забезпечуватиме безперебійне живлення операційної.

Згідно умов договору підписаного між обласним управлінням охорони здоров’я та компанією Siemens переможець торгів зобов’язаний вже до кінця року встановити ангіограф та дизель-генератор для обласної лікарні. Загальна вартість обладнання, яке вони поставлять складає трохи більше 610 тисяч євро.

За ці кошти представники компанії мають не лише встановити обладання, але й провести навчання персоналу лікарні роботі з ним.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень