Позбавленням батьківських прав пригрозили батькам Рівненщини, які не щеплюють дітей від поліомієліту

Розсилають листи з попередженням про це

Фото з сайту "Полтава 365"

Такі листи за підписом головного санітарного лікаря Романа Сафонова отримали батьки у селі Велика Омеляна Рівненського району.

У цьому селі нещодавно на поліомієліт захворіла дитина, яка не була щеплена від цієї недуги.

Роман Сафонов на брифінгу в ОДА навів статистику вакцинації від поліомієліту за 9 місяців цього року

По області план щеплень виконаний серед дітей до 1 року – на 55%, 18 місяців – на 54%, 6 років – на 64%, 14 років – на 63%.

 

У Великій Омеляні до 1 року було щеплено 12% дітей, 18 місяців – 40%, старших 1 року – 18%, старших 2 років - 28%, 6 років - 100%, старших 6 років – 45%, 14 років – 91%.

 

Додатковими щепленнями охоплено 65% дітей до 5 років по Великоомелянській територіальній громаді, в Омеляні – 57%.

 

Головний санітарний лікар також пообіцяв проводити жорстку політику у питаннях вакцинації від сильно заразних хвороб, які призводять до смертей та інвалідизації. А саме до таких належить поліомієліт.

І нагадав статті Сімейного кодексу України, відповідно до яких батьки зобов'язані турбуватися про здоров'я і розвиток дітей. А також - закон про захист від інфекційних хвороб, відповідно до якого нещеплена дитина не має права перебувати у дитячих закладах, а отже відвідувати школу, заклади відпочинку. А це суперечить інтересам дитини. 

- А за це органи піклування можуть притягнути до відповідальності, починаючи від штрафу у 850 грн і закінчуючи позбавленням батьківських прав, - резюмував Сафонов.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень