Позашляховик з дна річки діставали на Рівненщині (ФОТО)

З 4-метрової глибини

Автомобіль Mitsubishi був десь за 6 метрів від берега у річці Льва біля села Осницьк Рокитнівського району. Це десь за 5 км від Рокитного. Про це рятувальникам повідомила поліція сьогодні о 14.40.

Рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Рокитне діставали автомобіль з дна річки.

 

А четверо водолазів рятувальної служби на водних об'єктах допомагали їм. Вони протягнули трос від пожежної автоцистерни до Mitsubishi і рятувальники витягнули авто на берег.

За попередньою інформацією, авто потрапило в річку внаслідок ДТП. Більше подробиць надійде від поліції згодом. 

До речі, коштує таке авто орієнтовно від 6500 доларів.

За інформацією Головного управління ДСНС Рівненщини

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень