Повернення давнього боргу – Водоліям, симпатії - Скорпіонам: гороскоп на 19 грудня

А Козорогам варто триматися подалі від людей

ОВНИ

Дбайте про себе. Вам потрібно добре харчуватися, але небажано переїдати. Корисно більше рухатися, але не перенапружуватися фізично. Все повинно бути в міру й приносити вам задоволення, а не страждання.

ТЕЛЬЦІ

Зміцненню матеріального становища можуть сприяти нові знайомства, корисні для просування в кар'єрі. Попри зростаючу впевненість в собі, діяти треба обережно.

БЛИЗНЯТА

Непоганий час для початку нового проєкту, планування масштабних фінансових заходів, вирішення питань, пов'язаних із грішми.

РАКИ

Матеріальні успіхи будуть залежати від уміння налагоджувати та підтримувати відносини. У цей період можливе загострення стосунків із друзями. Намагайтеся не наговорити зайвого.

ЛЕВИ

У вирішенні деяких серйозних проблем вам цього дня допоможуть близькі люди. Не соромтеся попросити про допомогу.

ДІВИ

Сприятливий період для косметичних процедур. Тим, хто захоплений новим хобі, зараз відкриваються хороші можливості для пізнання та самовдосконалення.

ТЕРЕЗИ

Не соромтеся демонструвати свої вміння. У фінансових справах допоможе інтуїція, яка вбереже від ризикованих вчинків, які можуть призвести до матеріальних збитків.

СКОРПІОНИ

У вас є шанс привернути до себе увагу та завоювати симпатії оточуючих. Використайте цей день для того, щоб знайти нові зв'язки, налагодити партнерські відносини. Невдовзі це принесе хороший прибуток.

СТРІЛЬЦІ

Ідеальний день для завершення давніх справ. Але вам не варто поспішати, рватися вперед і гнатися за успіхом. Все треба робити спокійно, вдумливо та перевіряти кілька разів.

КОЗОРОГИ

Ваші комунікативні здібності знизяться, тому хорошого співрозмовника з вас не вийде. Цей день краще провести наодинці, щоб відпочити від людей.

ВОДОЛІЇ

Цього дня у вас з’явиться можливість придбати те, про що давно мріяли. Можливо, вам повернуть борг, про який ви вже й забули.

РИБИ

Зорі рекомендують зайнятися вдосконаленням своєї майстерності. Якщо ви давно хотіли щось зробити, то не відкладайте – зараз дуже вдалий час для того, щоб реалізувати ваші плани.

Зауважимо!

Цей матеріал має ознайомчий характер, його не слід сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень