Потап чесно відповів, коли піде на фронт захищати Україну

Його підписниця запропонувала зробити петицію, аби артиста не забрали на фронт

Український репер та продюсер Олексій Потапенко, відомий як Потап, останнім часом дуже активно підтримує діалог з шанувальниками.

Тепер зірка почав відповідати підписникам свого фотоблогу просто у коментарях під його постами. Так от, одна з шанувальниць запропонувала створити петицію, аби Потапа не забрали на фронт, бо «він нам потрібен в тилу».

Сам Потап цей коментар не оминув увагою і зауважив, що якщо його призвуть – він піде захищати Україну:

— Жодних петицій! Призивають – йду, я українець, чоловік, це обов'язок!

 

А поки я роблю те, що вмію найкраще, - відповів продюсер.

Під коментарем іншого юзера, який поцікавився у Потапа чи він призивний, зірка відповів, що так.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень