Постраждав поліцейський: за аварію у Дубні взялось ДБР (ФОТО)

Обидва водії були тверезі

У Дубні на Рівненщині – ДТП з машиною поліції.

Це сталося сьогодні, близько 08:15, біля поліклініки на вулиці Михайла Грушевського.

Зіткнулись службова машина поліції «Renault Duster» та «Volkswagen Touran», за кермом якого був 36-річний чоловік з села Мирогоща.

Поліцейський, 43-річний житель Старої Миколаївки, отримав незначні травми.

Відкрито кримінальне провадження, справу вестиме ДБР. 

Буде призначено службове розслідування. Механізм та причини ДТП встановлюються, - йдеться в повідомленні поліції.

Обидва водії були тверезі.

Джерело: Відділ комунікації поліції Рівненщини

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень