У Рівненському районі нетверезий водій врізався у паркан і перекинувся

Чоловіка деблокували рятувальники

Неподалік села Глинськ Рівненського району 32-річний місцевий житель, водій автомобіля Peugeot, не впорався з керуванням, в'їхав у металевий паркан та перекинувся.

Чоловіка затисло у салоні, тож його деблокували рятувальники. З травмами різного ступеня у стані алкогольного сп’яніння чоловіка госпіталізували, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненщини.

За фактом ДТП слідчі розпочали досудове розслідування, а легковик вилучили.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень