Постачання гарячої води у Рівному припинять цього тижня

З початку літа

З 1 червня у Рівному припиняють постачання гарячої води.

Як повідомляв Радіо Трек директор «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький, договір «Рівнетеплоенерго» з НАК «Нафтогаз» на постачання блакитного палива діє до 31 травня. Що буде далі - керівництву компанії на той час було невідомо.

За інформацією прес-служби Рівненської міської ради, воду відключать

у зв’язку з підготовкою теплового господарства ТОВ «Рівнетеплоенерго» до нового опалювального періоду 2018-2019 року, проведенням гідравлічних випробувань, заміною аварійних ділянок теплових мереж, виконанням ремонту основного та допоміжного обладнання котелень і теплових пунктів.

Відновлення надання послуг централізованого гарячого водопостачання відбудеться після завершення запланованих ремонтних робіт.

Про це обіцяють повідомити на офіційному сайті Товариства, а також у засобах масової інформації.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень