Владу Рівного просять вплинути на тарифи на гарячу воду й електрику

Хоча їх затверджує Нацоінальна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

З петицією-проханням переглянути ціни на гаряче водопостачання та електрику до влади Рівного звернулася Світлана Водяна. Вона написала: 

Багато рівнян у багатоквартирних будинках змушені не користуватися гарячим водопостачанням через надто високу ціну на фоні мізерних заробітних плат та пенсій. Аналогічна ситуація і з тарифами на електрику.

 

Треба враховувати, що місто Рівне та його жителі розташовані між двох атомних електростанцій. Це погіршує екологію, але не дає ніяких знижок на явно завищену оплату.

 

Загальновідомий факт, що за кордон електроенергію продають дешево, а зі своїх людей деруть три шкіри.

 

Вважаю за необхідне втрутитись місцевій владі в процедуру тарифоутворення гарячого водопостачання та електрики на користь громадян м. Рівне, бо дійде до того, що не потрібна буде ні гаряча вода, ні електрика ...     

Збір підписів під петицією триватиме до 14 січня наступного року. Поки її підписали сім осіб з необхідних для розгляду владою 300.

Підписати петицію можна тут. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень