Постачальники визначилися з цінами на газ у листопаді: скільки платитимемо тепер за куб?

Свої пропозиції оприлюднили 12 постачальників

Проти попередніх місяців ціни на газ залишаться незмінними. Залежно від компанії, вартість кубометра газу в листопаді коливатиметься від 7,70 до 9,99 грн.

При цьому в 7 постачальників ціна кубометра нижча за 8 грн, ще в 5 – вища.

Як і раніше, 98% українських побутових споживачів є клієнтами Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Це 12,4 млн українських домогосподарств, що купують паливо за гарантованою ціною 7,96 грн за кубометр.

Чинні річні тарифні пропозиції діють до 1 травня 2024 року включно. Тобто до кінця опалювального сезону газ точно не подорожчає.

Крім того, 22 серпня Кабінет Міністрів продовжив дію ПСО (покладання спеціальних обов’язків) на ринку природного газу, що дозволить зберегти без змін і тарифи на тепло.

Для виробників тепла для населення «ГПК «Нафтогаз Трейдинг» (на яке покладено ПСО) буде реалізовувати газ по 7 420 грн за тисячу кубометрів; а для виробників тепла для бюджетних організацій – по 16 390 грн за тисячу кубометрів.

Джерело: ГазПравда

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень