«Пост про тих, хто не повернеться і рве зв'язки з Україною. Мені це болить», - Оксана Юрченко

Допис відомої блогерки з м. Рівне викликав неоднозначну реакцію в мережі

Оригінальний допис рівненської блогерки з’явився ще 17 червня. Нині ж Юрченко додала ще й своєрідне оновлення (вочевидь, як реакцію на певні критичні коментарі).

Для більшої зручності ми дозволимо собі подати цей допис повністю й у тому вигляді, який він має сьогодні.

«Ваш абонент ... тепер має номер +4894...»

Upd Не знаю, що так вкурвило деяких людей, які звинуватили мене в усіх гріхах, Бог з вами. В кожного свій вибір. І я маю право на свою думку, свої рефлексії і проекції, більше того, як написала — сама не виключаю для себе такої долі, бо ніхто не знає, що буде далі. Пост не про тих, хто евакуювався, рятуючи себе, дітей, зберегти життя — святе право кожного.

Пост про тих, хто не повернеться і рве зв'язки з Україною. І мене це болить.

 

В кожного своя історія, свій біль і досвід. Якщо когось мучить совість чи «синдром вижившого» — не моя вина. І не варто перекладати з хворої голови на здорову.

 

Всім миру і добра

Гірше ніж смс з номерів, які колись належали померлим друзям («Знову на зв'язку!» ) тепер для мене — Ваш абонент ... тепер має номер +4894... і я розумію, що людина більше не повернеться в Україну.

Вона вже викреслила себе з абонентів київстару чи лайфу і будує плани в іншій країні. В її тариф тепер не входять тривоги та сирена. Життя набуло інших звуків і фарб.

У гардеробі ще присутні речі з патріотичною символікою, може навіть вишиванка на свята, але абонент тепер має інший номер телефону.

Абонент тепер старанно вчить іншу мову і звичаї, пристосовується до нової їжі та клімату.

Душею він ще може бути в країні, де народився, але він уже видалив той страшний додаток з голосом Арестовича з телефону, щоб зайвий раз не травити душу.

Абонент тепер має зосередитись на тому, як вижити в іншій країні та не зійти з розуму.

Абонент змінив номер телефону і хоче мені про це повідомити. Щоби що? Номер є, але я навряд чи йому подзвоню. Мені тепер це буде дорого. Тут аби день пережити та зиму протриматись.

Абонент змінив номер телефону це ніби — «Як ти?» Тільки навпаки.

Абонент змінив все й український номер — останнє, що його тримало. Нема сенсу дарма платити тариф.

Смс оповіщення входять у ціну нового номера. Чи варто його було міняти — покаже час.

(Мої оціночні судження абсолютно не мають на меті когось образити чи засмутити, хто зна чи завтра така смс не прийде від мене. Доля любить жартувати. Просто думки в голос і фото для привернення уваги).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Теги: війна
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень