Посівальник на Рівненщині загнав ножа у спину господарю... і втік

Потерпілий зумів сам набрати поліцію і навіть відмовлявся від медичної допомоги

Злочин стався учора, 14 січня, близько 21-ї години у с. Копань колишнього Демидівського району (нині це Дубенський район). Потерпілий самостійно зателефонував до поліції, повідомивши, що в нього виник конфлікт із 35-річним знайомим.

Патрульні, що прибули на місце події, побачили закривавленого чоловіка. Від надання медичної допомоги він відмовлявся, однак поліцейські негайно повезли його до медзакладу, а для з’ясування усіх обставин інциденту викликали слідчо-оперативну групу.

З’ясувалося, що 27-річний потерпілий «святкував» у власному будинку зі знайомою.

 

В якийсь момент до них прийшов «посівати» її нетверезий залицяльник, який збирався заодно забрати жінку з гостей. Втім, іти вона не захотіла.

 

Після відмови компаньйонки господар натомість почав випроводжати непроханого гостя. Той спершу вдарив його по обличчю, а тоді - ще й непомітно поцупив зі столу ніж і покликав господаря на вулицю.

Біля будинку непроханий гість завдав ножем удар у спину 27-річному чоловікові і пішов геть, прихопивши з собою знаряддя злочину.

Фото ілюстративне, жанрове
Фото ілюстративне, жанрове

Потерпілого із колото-різаною раною поперекової ділянки попереку госпіталізували до хірургічного відділення Рівненської обласної лікарні.

Поліцейські тим часом спіймали зловмисника у с. Вербень - неподалік від його місця проживання. Чоловіка затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання. За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження йому повідомили про підозру. 

Досудове розслідування триває.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень