Посадовця на Рівненщині підозрюють у зловживанні владою, підробленні документів, відчуженні землі

Правоохоронці зібрали докази

Правоохоронці підозрюють колишнього посадовця Держгеокадастру в Рівненській області у незаконному відчуженні 7,5 га сільськогосподарських земель. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненщини.

Слідчий та прокурор зібрали докази зловживання владою та службового підроблення.  

Посадовець, діючи всупереч інтересам служби та мораторію на купівлю-продаж земель сг-призначення видав у 2016 році завідомо неправдиві офіційні документи щодо відведення у власність земельних ділянок загальною площею 7,5 га. В подальшому їх цільове призначення змінили і передали іншим особам.

Чиновник завдав збитків державі на майже 250 тис. гривень.  Наразі триває досудове розслідування. Зловмиснику загрожує до 6 років ув’язнення.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень