20-річного сімейного насильника допоміг знайти собака (ФОТО)

Судитимуть, щоправда, не за насильство

Напередодні в селі Жаврів на Гощанщині невідомий викрав з магазину продукти, цигарки та алкоголь. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Рівненської області:

Невідомий проник до приміщення торгового закладу шляхом злому металевої решітки та віджиму пластикового вікна. Для пошуків зловмисника на місце події залучили кінолога зі службовим собакою.

Вже за кілька годин пес вивів на слід викраденого алкоголю. Пляшку горілки собака знайшов поблизу кафе у якому відпочивала компанія місцевих молодиків. Виявилося, що хлопці саме розпивали викрадений алкоголь. Серед них був і 20-річний злодій, який перебуває на обліку в поліції як сімейний насильник.

За крадіжку з проникненням хлопцю загрожує до шести років за гратами.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень