Порядок в'їзду до Криму змінено

Впроваджені зміни опубліковано на офіційному сайті у відповідній постанові Кабінету міністрів.

Найбільше новий порядок стосується в'їзду у Крим для іноземців. Тепер серед причин значиться зокрема проповідування релігійних віровчень, виконання релігійних обрядів чи задоволення релігійних потреб (виключно за клопотанням або за погодженням з Мінкультури), а також участь у заходах Меджлісу кримськотатарського народу.

Для здійснення журналістської діяльності представники зарубіжних ЗМІ повинні отримувати спеціальний дозвіл за погодженням з Міністерством інформполітики України. Правозахисники, представники міжнародних урядових і неурядових організацій повинні узгодити свій візит з Міністерством закордонних справ.

 

Теги: Крим

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень