Анексія Криму не вплинула на туристичні настрої рівнян

Відтак у цьогорічний літній сезон особливим попитом користується відпочинок біля моря в Одесі, Залізному порті та Коблево. Серед турів за кордон найбільше замовляють в Болгарію, Грецію та Албанію. А ось в Криму вже другий рік поспіль туристичний сезон зірваний. Рівненський турагент Таміла заявляє, що до них в агентство про відпочинок на пів-остові цьогоріч питали всього двоє рівнян:

В цьому році, як не дивно, почали запитувати відпочинок в Азовському морі. Це Бердянськ, Кириллівка, Приморськ. Тобто є замінник відпочинку в Криму. Не скажу що це дуже адекватна заміна, але люди перелаштувались дуже швидко. - запевняє пані Таміла.

Зокрема популярності набрали й літні курорти в Карпатах. Якщо раніше рівняни їхали туди на вихідні, то тепер побільшало замовлень на відпочинок до десяти днів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень