Порошенко програв суд проти Володимира Зеленського: про яку справу йдеться

Постанова є остаточною та оскарженню не підлягає

Верховний суд України розглянув апеляцію експрезидента Петра Порошенка, який звинувачував чинного президента Володимира Зеленського в порушенні закону через його коментарі щодо «плівок Медведчука».

Про це йдеться в постанові суду.

Верховний суд уже відмовляв у задоволенні позову, позивач не погодився і подав апеляцію на це рішення до Великої палати Верховного суду.

Велика палата Верховного суду, розглянувши апеляцію, постановила змінити рішення лише в його мотивувальній частині. В іншій частині рішення залишили без змін. Постанова є остаточною та оскарженню не підлягає.

Позов Порошенка проти Зеленського

Порошенко подав позов проти Зеленського 20 серпня 2021 року. У ньому експрезидент просив суд визнати протиправною діяльність Зеленського через його коментарі щодо аудіозаписів розмов депутата ОПзЖ Віктора Медведчука з бойовиками та представниками рф.

У позові йдеться, що Зеленський в інтервʼю 24 червня заявив про причетність Порошенка до закупівлі вугілля з окупованого Донбасу. Чинний президент сказав, зокрема, що «з терористами, сепаратистами Медведчук торгував, заробляв разом з пʼятим президентом», «ймовірно разом з колишнім президентом вони це робили й заробляли». Він посилався на висновки СБУ і розвідки, через що Порошенко вимагав від Зеленського оприлюднити цю інформацію.

Джерело: Бабель

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень