Попутники, які дратують увесь вагон. Вбережіть себе

Залізниця для багатьох залишається оптимальним шляхом аби дістатися на відпочинок й не тільки

Втім подорожувати потягом не завжди комфортно. Й наразі йдеться не про застарілий рухомий склад, брак кондиціонерів у вагонах  й чистоту. Поїздку цілком реально можуть зіпсувати – попутники. Це завжди лотерея, хто саме опиниться поруч з вами у купе чи на місцях у плацкарті.

Наразі розкажемо про найбільш дратівливих персонажів.

«Адвокат»

Цілком ймовірно що такий попутник й зовсім не має юридичної освіти, а його реальна робота дуже й дуже далека від цієї сфери. Утім він добре знає свої права й відстоює їх на кожному кросі, буквально.

Ви впізнаєте його одразу на вході у вагон. Він почне сперечатися з провідниками й кидати невдоволені погляди на тих, хто проводжає пасажирів й затримався у вагоні. Дратує він тим, що ніколи не готовий пустити навіть літніх попутників на нижню полицю.

А ще постійно скаржиться, що йому не дають стати й всю дорогу погрожує, що викличе поліцію.  

ФОТО ілюстративне

«Я ж мати!»

Ну власне такі персонажі дратують не тільки у поїзді… Як правило, це жінки з однією, а може й більше дітьми. При цьому дитина поводиться часто цілком спокійно й тихо. А от «Я ж мати!» завжди буде сунутися до вбиральні без черги, тому що «ну я ж дитиною!». Вони впевнені, що усі навколо створені для того аби забезпечити їй та її дітям комфорт.

Ситуація загострюється, якщо дитина голо слива.

 

У такому випадку зробити їй зауваження не можливо, бо існує ризик що вона зчинить скандал.

 

«Все своє беру з собою»

Це ті самі попутники, які починають їсти й пити усе, що вони з собою брали, ще до того як потяг рушить з місця. У них з собою курка гриль, картопля, копчена ковбаса, яйця та інші продукти які видають доволі різкі запахи.  Ще добре якщо так…. Але й буває, що вони беруть з собою пиво й куди міцніші напої.

Якщо ваш попутники саме такий персонаж, не розраховуйте що ви будете міцно спати.

 

А от випити й закусити - запросто.

«Шукаю психолога»

Зазвичай це люди середнього віку, й жінок й чоловіків однаково. Спочатку вони поводяться дуже скромно: дивляться в вікно, гортають стрічку соцмереж у телефоні або й просто читають. Але варто вам почати з ними розмову, як на вас поллється прірва історій про їх життя, друзів, роботу й проблеми, проблеми, проблеми….

Існує високий ризик відчути себе у ролі психолога.

Хочете ви чи ні – але доведеться вислухати усі ті людські негаразди та розчарування у житті.

 

Біда у тому, що розпізнати їх одразу вкрай складно.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень