

Кому, за що і скільки доведеться заплатити
До кінця 2023 року водії в Україні зобов’язані пройти техогляд, правила проходження якого нещодавно змінилися. В іншому випадку їм загрожує штраф, який обійдеться дорожче, ніж проходження цієї процедури.
Про це повідомив начальник управління взаємодії із суб’єктами обов’язкового технічного контролю Головного сервісного центру МВС Віталій Фіклістов в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».
За словами Віталія Фіклістова, згідно з постановою Кабміну від 19 травня, якість процедури проходження обов’язкового техконтролю авто буде вдосконалено з метою недопущення пересування та експлуатації технічно несправних транспортних засобів.
"За результатами перевірки технічного стану суб’єкт господарювання складає електронний протокол, інформацію про який вносить до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.
Введення електронної форми протоколу зменшить рівень підробки навіть на нуль", – зазначив Фіклістов.
Обов’язковий техогляд мають проходити машини, що рухаються магістральними дорогами.
Перелік транспортних засобів
Проходження ж ТО обійдеться набагато дешевше:
Радіо Трек: НОВИНИ
В Україні з'явилися нові 10 грн: як вони виглядають (ФОТО)
ТЦК працює за «дзвінком»? Відомо, чому повістки не доїжджають до Буковеля (ВІДЕО)
Святковий рулет із домашнього фаршу: гості проситимуть ручки, щоб записати рецепт
У Чорнобилі показали свійських тварин, які живуть там без людей
Розплата – Стрільцям, демонстрація талантів – Дівам: гороскоп на 8 грудня
До 100 тис. грн штрафу: за що масово карають українців?
В Україні хочуть запровадити «сміттєві» штрафи: За що каратимуть найбільше?
5 діб арешту: В Україні почали карати водіїв за непройдений техогляд автомобіля
Українців можуть оштрафувати за поведінку у власних квартирах: що потрібно знати
В Україні повертаються податкові перевірки та штрафи: відомо коли та що зміниться
У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте
У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено окуляри та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.