Понад 170 тисяч рівнян знайшли свого лікаря

У колишніх поліклініках

Понад 170 тисяч пацієнтів обрали собі лікаря в Центрах первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Рівного.

- Станом на 9 ранку середи, 06 лютого, 17 0071 особа підписали декларацію з лікарями «первинки» міста Рівного. З них близько 30 % обрали лікаря для дітей. На сьогодні 42 лікарі первинного рівня в ЦПМСД міста уже набрали рекомендовану кількість пацієнтів для надання медичної допомоги. В цілому 163 лікарі з Центрів ПМСД Рівного підписують декларації про медичне обслуговування з пацієнтами, - повідомляє прес-служба міського управління охорони здоров’я.

Три центри первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного уклали договір з НСЗУ Національна служба здоров'я України (далі - НСЗУ) та уже в жовтні 2018 року отримали перші кошти за кожного пацієнта який підписав декларацію з лікарем.

Близько 26 % лікарів м. Рівного уже набрали повний ліміт пацієнтів.

Щоб безкоштовно отримувати своєчасну медичну допомогу на первинному рівні необхідно підписати декларацію з лікарем.

Медичні заклади отримуватимуть оплати за договором з Національною службою здоров'я України за пацієнтів, які не підписали декларацію та проживають на території обслуговування закладу лише до 1 липня 2019 року.

Щоб підписати декларацію з лікарем - зверніться в один з трьох центрів первинного рівня надання медичної допомоги Рівного. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон для смс-підтвердження.  Ознайомитись з лікарями «первинки» ЦПМСД міста Рівного можна натиснувши тут або в реєстратурі ЦПМСД міста.

Процедура підписання декларацій з лікарем займає не більше 10 хвилин, та Ваш візит не заважатиме лікарському процесу, адже декларації заповнюють та вносять до центрального компоненту (eHealth) уповноважені особи.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень