Понад 15 мільйонів гривень отримали громади Рівненщини з продажу алкоголю і цигарок

Це на 1,5 мільйона більше, ніж торік

Понад 15 мільйонів гривень отримали місцеві бюджети Рівненщини від плати за ліцензії на право торгівлі підакцизними товарами.

За 9 місяців 2020 року за право оптової та роздрібної торгівлі підакцизними товарами суб’єкти господарювання сплатили до місцевих бюджетів 15,4 мільйонів гривень, повідомили в управлінні ДПС у Рівненській області.

 

Це на 1,5 млн. грн. перевищує показники аналогічного періоду торік.

У податковій службі нагадали про дію нового сервісу щодо оперативного автоматизованого повідомлення суб’єктів господарювання про сплив терміну чергового платежу за ліцензію, призупинення дії чи анулювання ліцензії на певний вид діяльності.

Повідомлення про внесення чергового платежу автоматично формується в інформаційно-телекомунікаційних системах ДПС та направляється суб’єкту господарювання за 30, 20, 10 та 5 днів до настання терміну сплати за ліцензію через «Електронний кабінет».

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень