Понад 3 тисячі жінок на Рівненщині торік постраждали від домашнього насильства

Для таких випадків в області створять спеціальні бригади

Понад 4 тисячі мешканців області впродовж минулого року стали жертвами домашніх насильників.

Серед них 3348 жінок, 515 чоловіків та 49 дітей, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на пресслужбу Рівненської ОДА.

І це на 11% більше, ніж у 2019 році.

Тому для протидії домашньому насильству в області вирішили створити спеціальні мобільні бригади для надання соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства. Таких мобільних бригад в області буде 6.

Між тим начальниця відділу гендерної та сімейної політики департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА Тетяна Кульчицька нагадала, що на Рівненщині створили спеціальне відділення для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Відділення надає можливість стаціонарного перебування. Впродовж минулого року туди звернулося 25 осіб, з яких 15 – діти.

 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень