Понад 2 тисячі місць для переселенців: як знайти безкоштовне житло на Рівненщині

Наразі є великий вибір

На Рівненщині власники житла готові безкоштовно надати вимушеним переселенцям 2331 місць – як у маленьких селах, так і у містах. Область входить у п’ятірку регіонів за кількістю вільних місць по Україні, повідомили в облдержадміністрації.

Нагадаємо, соціальна програма «Прихисток» діє з ініціативи Уряду. Жителі України, які надають безоплатно житло, отримають компенсацію від держави.

- Ми продовжуємо підтримувати один одного. На сьогодні на Рівненщині проживає близько 50 тисяч внутрішньо переміщених. Частину з них прихистили мешканці області у своїх домівках, таких родин понад 9 тисяч.

 

Дякую за це, адже є люди, які втратили все – дах над головою, роботу, рідних. Єдність – одна з найкращих рис українців!, - зауважив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Усі, хто прихистив переселенців на час війни, мають можливість отримати компенсацію витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Сума відшкодування становить 14,77 грн за одну людину на добу (в місяць це орієнтовно 450 гривень за людину).

Точна сума залежатиме від кількості прийнятих переселенців та кількості днів, які вони провели у власника житла.

На сайті prykhystok.gov.ua можна отримати інформацію охочим надати прихисток та тим, хто шукає житло.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень