Помстяться так, що ніколи не забудеш! Три знаки Зодіаку серед жінок, які вже виношують план

Ці жінки знають собі ціну й ніколи не пробачають обману, зради й маніпуляцій

Астрологи назвали жінок з сильним характером, які не надто довіряють людям. І якщо їх довірою нехтують, то знайте - помста не забариться.

СКОРПІОНИ

Це найбільш злопам’ятні жінки. У стосунках вони милі, вміють вгадувати бажання і грати роль найбільш приголомшливої жінки у світі. Але жало скорпіона одразу вийде назовні, якщо її образити. Скорпіони не вміють пробачати. Мститися вони будуть боляче, у несподіваний момент і точно в найболючіше місце. Дуже часто вони відтерміновують помсту, аби жертва остаточно втратила пильність.

ОВНИ

А от Овни натомість полюбляють мститися одразу. Вони вкрай емоційні, образи й злість одномоментно позбавляють їх рівноваги. Жінки-Овни буває, що не одразу починають істерику. Вони розумні, а відтак можуть зреалізувати свій задум десь на публіці, аби ще болісніше принизити чоловіка, який її образив.

РИБИ

Милі, романтичні й дуже тендітні Риби…. Але це все до моменту, поки ви не образили Рибу. Вони довго тримають образу у собі, не забувають нічого, ледь не шкільних років. Потому можуть роками псувати нерви людині, яка їх образила. При цьому вони можуть ніколи так й  не пробачити образу. А от щодо помсти, вона буде довга й нудна, очевидна й зрозуміла, але триватиме здається вічність.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень