Поляка-нелегала видворили з України. Він роками ховався у селах від банків (ФОТО)

На найближчі 5 років іноземцю заборонили в’їзд у нашу державу

Працівники міграційної поліції Рівненщини видворили з України поляка-нелегала.

На підставі ухвали суду вчора, 19 квітня, 39-річного громадянина Польщі видворили через пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» із забороною в’їзду в Україну найближчі 5 років, повідомляє поліція.

Нагадаємо, іноземця на неодноразовому порушенні міграційного законодавства викрили у березні.

Як повідомляв сайт Радіо ТРЕК, чоловік жив у маленьких селах, допомагав мешканцям по господарству, а за це отримував їжу або незначні кошти на проживання.

 

Так він протягнув три роки.

 

Виявилося, що цей чоловік покинув територію Польщі близько 10 років тому через великі борги перед банками.

 

З того часу він переховується у різних країнах.

Чоловіка неодноразово притягували до адміністративної відповідальності, щодо нього вже ухвалювали рішення про примусове повернення в країну походження, яке він не виконав.

Громадянин Польщі проживав на території України з 2018 року, зокрема на Волині та Рівненщині. Він жив тут без жодних документів, без постійного місця реєстрації та переховувався від правоохоронців. Виявили його поліцейські 10 березня в одному з сіл Млинівщини. 

Нелегала помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, що на території Волинської області. Після оформлення необхідних документів та на підставі ухвали суду його примусово видворили з території України до країни походження.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень